تبلیغات
سایت تیم فوتبال نوجوانان استقلال تهران - استقلال - والفجر
 استقلال - والفجر ... گزارش مسابقات ,

سالار نبود ، استقلال نبرد

------------------------------

امروز جمعه 29 / 8/ 88 در ورزشگاه شهر سالم شهر ری ( ورزشگاه تیم والفجر ) دومین مسابقه رسمی استقلال تهران انجام شد که اخبار این بتزی پر حاشیه را در زیر مشاهده می نمایید :

حاشیه های قبل از بازی :

طبق قرار قبلی مقرر شده بود این بازی راس ساعت 30/12 انجام شود که در اول به علت نبودن رختکن برای تیم میهمان و داوران به ترتیب اول تیم میزبان لباس خود را عوض کرد سپس استقلال در همان رختکن و پس از خروج استقلال از رختکن داوران نیز در همان رختکن لباس های خود را تعویض نمودند.

پزشک هیات فوتبال 20 دقیقه دیر تر از زمان مقرر به بازی رسید تا جایی که نزدیک بود مسابقه لغو گردد.

بر روی نیمکت و در کنار تیم والفجر مربی مشاهده نمی شد وتنها فردی از بین تماشاگران دقایقی قبل از بازی کنار آنها بود و سپس بیرون آمد.

حاشیه ها در حین بازی و حواشی داوری :

تماشاگران استقلال تهران که به تعداد پرشماری در روی سکو ها حاضر شده بودند به شدت به داوری مسابقه معترض بودند زیرا داور خطا هایی بی مورد برای حریف می گرفت ، 4 آفساید اشتباه به سود والفجر گرفت که یکی از آن ها نیز گل شد .

از مهمترین نکات این بازی نبودن سالار حق جو به علت مصدومیت در ترکیب استقلال بود که به احتمال قوی اگر او بود استقلال این بازی را می برد.

حاشیه ها پس از بازی :

محمد رضا علیخانی که به شدت از نتیجه به دست آمده متاثر شده بود گریه کنان زمین بازی را ترک کرد و استقلالی ها که رختکن نداشتند در کنار زمین لباس های خود را عوض کردند.

رویداد ها :

استقلال 2 - 2 والفجر

گل های استقلال :                   

امیر حسین فتحی :. دقیقه 38            

امید ذوالقدر :. دقیقه 93                    

ترکیب تیم استقلال :

محمد رضا علیخانی

امید ذوالقدر ( C )

امیرحسین فلاح

حمیدرضا نصرتی

فرهاد محمدی

محمد حسین مالکی

مسعود رضوی

محمد جواد زعلایی ( محمد محمدزاده :. دقیقه 45 )

میثم جودکی

امین عادلی ( سجاد فتحی :. دقیقه 87 )

امیر حسین فتحی 

گزارش بازی :

بازی در نیمه اول کملا در دست استقلال بود و طی حملات خود چند موقعیت خطرناک ایجاد کردند که در نهایت در دقیقه 38 بازی روی سانتر از کنار که جواد زعلایی ارسال کرد امیر حسین فتحی با یک ضربه پای چپ دروازه رقیب را باز کرد.

اما در دقایق آغازین نیمه دوم والفجر روی یک ضربه ایستگاهی و سانتر خوب سپس ضربه سر موفق شدند دروازه لستقلال را باز کنند.

با این گل والفجر به حملات خود ادامه داد اما با ایستادگی امید ذوالقدر مواجه شد و والفجر در دقایق میانی نیمه دوم روی دومین موقیت گلی که داشت با یک شوت از فاصله 40 متری دروازه علیخانی را به شکل تحقیرانه ای باز کرد .

استقلالی ها پس از گل خورده به شدت حمله کردند و موفق شدند پس از 23 دقیقه حمله در آخرین دقایق شکست را با تساوی تعویض کنند و از دیدگاه سایت مهم ترین عامل ابنکه استقلال نتوانست تیمی که در بازی قبلی خود 7 گل خورده را شکست دهد اول نبودن سالار حق جو و دوم سیستم بد استقلال و در نهایت نیز کم کاری مهاجمان بود و بهترین بازیکن نیز امید ذوالقدر است .


نوشته شده توسط یار دوازدهم در جمعه 29 آبان 1388 و ساعت 06:39 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ یکشنبه 15 / 9 / 88
+ استقلال - والفجر
+ یکشنبه 24/8/88
+ امیر حسین فتحی
+ بازی رسمی
+ گروه بندی
+ نتایج مسابقات تا به حال
+ گزارش مسابقه استقلال - راه آهن
+ استقلال - راه آهن
+ وضعیت کلی
+ پست اول

صفحات :